Συγχαρητήρια σε Όλους τους Μαθητές μας.

Η Διεύθυνση και ο  Σύλλογος Διδασκόντων του ΓΕΛ Πικερμίου συγχαίρουν θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριές μας που κατάφεραν να πετύχουν την εισαγωγή τους  στα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης  και τους ευχόμαστε να έχουν καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία.  Το τέλος μιας κοπιαστικής διαδρομής σηματοδοτεί την αρχή μιας καινούργιας, με νέες προκλήσεις και ενδιαφέροντα.

Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στους γονείς/κηδεμόνες αλλά και στους εκπαιδευτικούς, για τη συνεχή και αμέριστη υποστήριξη που προσέφεραν στους μαθητές/τριες  σε όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς, συμβάλλοντας με αυτό τον τρόπο στην επιτυχία των παιδιών μας.

Σε όσους μαθητές/τριες δεν πέτυχαν τον παρόντα στόχο τους, τους ενθαρρύνουμε να συνεχίσουν την προσπάθειά τους,  με τη βεβαιότητα ότι θα υπάρξουν πολλές ευκαιρίες και πολλοί στόχοι που τους ευχόμαστε ολόψυχα να πετύχουν.